O firmie
Praca
Kontakt

Aktualności

Autokary turystyczne już są gotowe do drogi w 2017 roku

Świadczymy usługi transportowe dla biur turystycznych oraz wszelkich instytucji ,parafii,szkół, osób prywatnych
Profesjonalna obsługa, doświadczeni kierowcy autokarów oczekują do Państwa dyspozycji Liczba miejsc pasażerskich: 50,29,20.Serdecznie zapraszamy
2016-02-20

Dane firmy

Właściciel: Zbigniew Daniłowski
ul Nowa 6
23-145 Wysokie
woj. lubelskie
powiat Lubelski

tel: 604 541 190
tel: 604 586 489

e-mail: zd59@wp.pl

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

Praca

Rozmiar czcionki: A A A

Kierowca autokaru kat D

Opis stanowiska:
Zatrudnimy kierowców z kat D na autokary lub busy z woj lubelskiego
Dobre warunki pracy i płacy. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy
Wymagania:
Praktyka w branży oraz ważne uprawnienia, wymagane szkolenia oraz badania lekarskie.
Oferujemy:
Atrakcyjna praca w terenie
Data zamieszczenia: 2017-03-18
Wynajem autokarów i busów
O firmie   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska